DRŽAVNI REKORDI – MUŠKARCI

Disciplina Kat. Rezultat Ime i Prezime Klub Datum Mjesto
100m T-12 11,43 Goran Žeželj AKOSI Agram 01.08.2007. Sao Paulo
T-20 11,11 Zoran Talić AKOSI Agram 30.09.2011. Liguria
T-37 13,91 Ramon Bajčinovci AK Istra 24.05.2008. Rijeka
T-38 12,75 Antonio Kosmat AK Samobor 2007. 03.08.2019. Nottwil
T-42 13,99 Ivica Balog AKOI Agram 19.06.2015. Berlin
T-51 42,51 Miroslav Matić ŠDP Frankopan 24.05.2003. Zagreb
200m T-12 23,53 Goran Žeželj AKOI Agram 24.09.2004. Atena
T-20 23,87 Zoran Talić AKOI Agram 22.05.2011. Pula
T-38 25,68 Antonio Kosmat AK Samobor 2007. 01.08.2019. Nottwil
400m T-11 1:10.10 Petar Bešlić ZŠSI 03.06.2006. Varaždin
T-12 54,24 Goran Žeželj AKOI Agram 09.06.2009. Rhodos
T-20 52,79 Goran Jelić AKOI Sokol 12.06.2013. Prag
T-38 58,12 Antonio Kosmat AK Samobor 2007. 06.10.2019. Vinkovci
800m T-12 2:04.00 Vedran Lozanov AK Agram 20.08.2011. Olomouc
T-20 2:19.82 Josip Zovko AKOI Srce 25.05.2008. Rijeka
1500m T-11 4:31.52 Petar Bešlić AKOI Agram 13.09.2008. Peking
T-12 4:02.07 Vedran Lozanov AKOI Agram 25.05.2008. Rijeka
T-20 4:25.72 Goran Jelić AKOI Sokol 05.05.2012. Zagreb
T-38 5:26.27 Luka Đukez AKOI Uriho 16.08.2019. Olomouc
5000m T-12 15:00.49 Vedran Lozanov AKOI Agram 22.05.2010. Pula
10000m T-12 33:57.27 Vedran Lozanov AKOI Agram 03.08.2007. Sao Paulo
4x400m T-20 4:04.69 T. Marinčić,
R. Rapatić,
J. Zovko,
G. Jelić
Reprezentacija 10.07.2009. Jablonec
Skok u dalj T-12 6,39 Branimir
  Budetić
AKOI
  Agram
25.01.2011. Christchurch
T-20 7,32 Zoran Talić AKOI Agram 16.07.2017. London
T-37 4,09 Ramon Bajčinovci AK Istra 24.05.2008. Rijeka
Skok u vis T-20 1,96 Zoran Talić AKOI Agram 15.06.2014. Bergen op Zoom
Kugla F-11 13,86 Miljenko Vučić AK Odisej 06.10.2019. Vinkovci
F-12 15,09 Miljenko Vučić AKOI Agram 22.07.2017. London
F-32 7,27 Slaven Hudina AKOI Sokol 12.05.2018. Split
F-33 10,54 Deni Černi AKI Otos G.Polje 06.10.2019. Vinkovci
F-34 10,31 Darko Majdandžić AKOI Agram 05.05.2012. Zagreb
F-36 12,65 Albin Vidović AKOI Sokol 17.07.2017. London
F-37 8,66 Ramon Bajčinovci AK Istra 24.05.2008. Rijeka
F-38 9,01 Luka Đukez AKOI Agram 27.05.2017. Zagreb
F-40 10,17 Matija Sloup AK Odisej 03.09.2019. Zagreb
F-41 9,30 Vladimir Gašpar AKOI Fortius 03.09.2019. Zagreb
F-42 14,43 Darko Kralj AKOI G.Polje 10.09.2008. Peking
F-44 16,52 Ivan Katanušić AKOI Agram 27.05.2017. Zagreb
F-46 12,92 Erik Fabian Kaurin AK Odisej 06.10.2019. Vinkovci
F-53 6,98 Marijan Presečan AKOSI Agram 08.06.2019. Grosseto
F-54 7,40 Deni Černi AKOI G.Polje 21.05.2011. Pula
F-55 7,22 Sven Maretić AKI Otos G.Polje 21.08.2018. Berlin
F-56 8,00 Luka Bukša AK Spektar 22.09.2019. Zagreb
F-57 11,54 Pero Sunara ASK Poskok 27.05.2017. Zagreb
F-57 *14.01 Boro Rađenović AKOI Agram 25.05.2011. Pula
F-63 12,67 Mladen Tomić AKOSI Agram 06.10.2019. Vinkovci
F-64 15,43 Ivan Katanušić AKOI Uriho 24.03.2019. Ancona
Disk F-12 38,67 Branimir Budetić AKOI Agram 24.07.2013. Lyon
F-32 18,38 Slaven Hudina AKOI Sokol 27.07.2013. Lyon
F-33 21,56 Deni Černi AKI Otos G.Polje 27.05.2017. Zagreb
F-36 38,09 Albin Vidović AKOI Sokol 06.05.2012. Zagreb
F-37 34,41 Matej Kačmarčik AK Odisej 22.09.2019. Zagreb
F40 27,87 WR Matija Sloup AK Odisej 15.09.2019. Kruševac
F-42 35,31 Mladen Tomić AKOI Agram 22.05.2011. Pula
F-44 57,33 Ivan Katanušić AKOI Agram 16.07.2017. London
F-46 42,52 Erik Fabian Kaurin AK Odisej 15.09.2019. Kruševac
F-51 10,33 Miroslav Matić AKOI Srce 19.06.2010. Imola
F-52 18,94 Velimir Šandor AKOI Uspon 24.08.2018. Berlin
F-54 24,65 Deni Černi AK Otos G.P. 06.05.2012. Zagreb
F-56 22,80 Luka Bukša AK Spektar 02.08.2019. Nottwil
F-57 45,99 Miroslav Petković AKOI Medulin 22.07.2017. London
F-64 62,13 ER Ivan Katanušić AKOI Uriho 19.05.2019. Split
Koplje F-13 65,74 Branimir Budetić AKOI Agram 12.06.2016. Grosseto
F-33 20,52 Deni Černi AK Otos G.P. 19.05.2019. Split
F-36 32,68 Albin Vidović AKOI Sokol 02.07.2010. Imola
F-40 29,24 Denis Slunjski AKOI Agram 28.01.2011. Christchurch
F-41 34,90 Vladimir Gašpar AKOI Fortius 22.09.2019. Zagreb
F-42 39,07 Mladen Tomić AKOI Agram 07.09.2012. London
F-44 41,55 Vjekoslav Županić HŠSI 22.08.2005. Espoo
F-46 19,82 Erik Fabian Kaurin AK Odisej 06.10.2019. Vinkovci
F-52 11,18 Velimir Šandor AKOSI Uspon 28.05.2017. Zagreb
F-53 12,82 Marijan Presečan AKOI Agram 13.05.2018. Split
F-54 15,15 Deni Černi AKOI G.Polje 22.08.2010. Olomouc
F-55 22,34 Sven Maretić ASK Poskok 27.05.2017. Zagreb
F-56 16,18 Luka Bukša AK Spektar 04.08.2019. Nottwil
F-57 30,33 Pero Sunara ASK Poskok 19.05.2019. Split
F-63 34,18 Mladen Tomić AKOSI Agram 06.10.2019. Vinkovci
Čunj F-32 25,87 Slaven Hudina AKOI Sokol 21.05.2011. Pula
F-51 25,97 Radovan Halas AK Sokol 22.09.2019. Zagreb
Petoboj P-12 3209 Branimir Budetić AKOI Agram 25.01.2011. Christchurch

*Rezultati postignuti prema pravilima i propozicijama važećim do 31.12.2013.

WR – World Record

ER – European Record